Paylaşabilirsiniz

Damar Yolu Bulmanın En Kolay Yolu

Hastanelerde her gün uygulanmakta olan rutin işlemlerin arasında en sık tekrarlananlarından biri tartışmasız damar girişidir. Uzman profesyoneller bile zaman zaman ilk denemede damarı bulamamakta, zaman ve malzeme kayıpları söz konusu olmaktadır. Veinlite LED+ ve EMS Pro modelleri en zor hastada bile ilk denemede damarı bulabileceğiniz EKONOMİK ve PRATİK çözümlerdir.

Özellikleri

Veinlite LED+ kullanımı kolay ve başarısı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış tek damar görüntüleme cihazıdır. Daha geniş yüzeyi görebilmenizi sağlayan yeni "C" şekilli yapısı ve parlak LED ışıkları en zor hastalarda bile damarı bulmanıza ve giriş esnasında damarı sabitlemenize yardımcı olur.

  • Bilimsel Çalışmalarla kanıtlanmış Veinlite teknolojisi
  • INS ve CDC enfeksiyon kontrol protokollerine uygun
  • %65 daha geniş görüntü alanı
  • %100 daha parlak LED ışık teknolojisi
  • FDA ve CE onaylı

Faydaları

1. Maliyetlerin Düşürülmesine Yardımcı Olur;

Yanlış damar girişlerinden kaynaklanan malzeme israfını azaltır. Ayrıca işlem süresini kısaltarak personelin iş yükünü azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

2. Hasta Memnuniyetini Olumlu Etkiler;

Damar Girişi hastalar için her zaman stresli bir süreçtir. Yanlış damar girişlerinin azalması süreci kısaltarak hasta memnuniyetini olumlu etkileyecektir.

3. Enfeksiyon Taşıma Riski Yoktur;

Veinlite ürünleri hasta cildine temas ederek çalışır. Ancak her kullanımda değiştirilen kılıflar sayesinde hastadan hastaya enfeksiyon taşıma riski minimuma indirilmiştir. Ayrıca yaygın kullanımı olan dezenfektanlarla silinerek temizlenebilir.

4. Kullanımı Pratik ve Kolaydır;

Veinlite damar görüntüleme cihazlarının kullanımı son derece kolaydır. Tek bir kişi tarafından rahatlıkla her hasta tipinde kullanılabilir. Kullanımı için ayrıca bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz. Her hangi bir yüzeye veya taşıyıcı ayağa sabitlenmesi gerekmez. Çalışma esnasında her hangi bir ışın yaymadığı için uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan göz yorulmasına sebep olmaz.

Teknik Detaylar & Modeller

Videolar

Paylaşabilirsiniz

Veinlite - Damar Görüntüleme Cihazı

İlk Denemede Kolay Damar Girişi...

Sizi Arayalım

Bizi Takip Edin